Stypendia - Perspektywy Women in Tech Summit 2018


27-28 LISTOPADA 2018
WARSZAWA


1000+ UTALENTOWANYCH KOBIET W IT,
INŻYNIERII, NAUCE I INNOWACJACH


EXPO XXI
PRĄDZYŃSKIEGO WARSZAWA

Women in Tech Summit to pierwsza tego typu inicjatywa w regionie. Fundacja Perspektywy razem we współpracy z Partnerami, przygotowała szereg stypendiów, które umożliwiają bezpłatny udział w konferencji. Zobacz co zrobić, żeby je dostać!

STUDENCI

Studiujesz kierunki informatyczne/techniczne w Polsce?
Jesteś studentką i planujesz rozwój kariery w obszarze IT/Tech? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – możesz aplikować o stypendium i bezpłatnie wziąć udział w całym wydarzeniu!

Co obejmuje stypendium?

  • 2 dniowy pełny udział w konferencji
  • materiały szkoleniowe
  • udział w evencie wieczornym
  • dostęp do przestrzeni mentoringowej i networkingowej

Jak to działa?
Wyślij nam swoje zgłoszenie i pokaż motywację do udziału w wydarzeniu. Na podstawie zgłoszeń Organizatorzy wybiorą stypendystki – ilość stypendiów jest ograniczona.

FULBRIGHT

Jesteś absolwentką Programu Fulbrighta?

Stypendium Fulbrighta na Women in Tech Summit 2018

Czy jesteś absolwentką Programu Fulbrighta z Europy Środkowej lub Wschodniej? Ubiegaj się o specjalne stypendium oferowane przez Polsko-Amerykańską Komisję Fulbrighta na uczestnictwo w Women in Tech Summit 2018.

Jak to działa?
Wypełnij formularz zgłoszenia – prześlemy twoje zgłoszenie do Komisji Fulbrighta, która zajmie się wyborem uczestników. Komisja Fulbrighta poinformuje cię, czy otrzymałaś stypendium i prześle ci specjalny kod do wykorzystania przy rejestracji na uczestnictwo w konferencji na naszej stronie.

Stypendium pokryje koszty podróży (maks. 300 USD), opłatę rejestracyjną i dwudniowe zakwaterowanie w Warszawie (od 26 do 28 listopada). Stypendia są dostępne dla 30 osób.

studenci zagraniczni

Studiujesz na kierunku IT/Tech na uniwersytecie w Ukrainie, Kazachstanie, Tadżykistanie, Uzbekistanie, Rosji, Azerbejdżanie, Gruzji, Kirgistanie, Turkmenistanie lub Białorusi?

Studiujesz informatykę, inżynierię (automatyka, robotyka, elektronika, mechatronika), telekomunikację na którejś z uczelni w Twoim kraju? Potrafisz się porozumieć po angielsku? Mamy dla Ciebie doskonała wiadomość – możesz aplikować o stypendium i bezpłatnie wziąć udział w całym wydarzeniu!

Co obejmuje stypendium?

  • 2 dniowy pełny udział w konferencji
  • materiały szkoleniowe
  • udział w evencie wieczornym
  • dostęp do przestrzeni mentoringowej i networkingowej
  • w przypadku studentek z Ukrainy gwarantowany jest przejazd autokarem z Kijowa
  • nocleg podczas trwania konferencji (ilość ograniczona)

Jak to działa?
Wyślij nam swoje zgłoszenie i pokaż motywację do udziału w wydarzeniu. Na podstawie zgłoszeń Organizatorzy wybiorą stypendystki – ilość stypendiów jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy do 30.09, o wynikach poinformujemy drogą mailową.